Novinka!

Jako první Vám přinášíme možnost nechat si natočit 3D ohňostroj.

Plánujete pro Vás důležitou akci, ať už se jedná o oslavu narozenin, významné výročí, silvestra, výročí města či obce, kulturní či sportovní akci, kterou chcete zakončit naším ohňostrojem? Nechte si tento okamžik zvěčnit originálně a netradičně.

Společnost M&M Pyro Vám nabízí možnost natočení Vašeho ohňostroje pomocí Dronu, řízeného profesionálním pilotem v té nejvyšší kvalitě, včetně pořízení fotografií. Jak takový 3D ohňostroj vypadá? Podívejte se na naše video.

Ohňostroje na míru

Plánujete rodinnou oslavu, křtiny, organizujete firemní večírek nebo chcete mít velkolepou oslavu Nového roku? Využijte našich zkušeností a nechte si sestavit ohňostroj na míru


Ohňostroje odpálené odborně

Ohňostroje odpálené odborněJedná se o ohňostroje určené převážně pro narozeninové oslavy, firemní večírky, různá výročí obcí či měst, silvestry, svatební ohňostroje a tak dále.

  • Odpálení – v těchto ohňostrojích je používána výhradně pyrotechnika kategorie F3 a F4 určená pro profesionální použití a mohou být sestavovány s hudebním doprovodem, který si můžete vybrat. Odpálení těchto ohňostrojů je zajišťováno zaměstnanci naší společnosti, kteří jsou k takovému odpalu odborně způsobilí.
  • Cena – cca 7 000 Kč bez DPH / 1 minuta. V ceně jsou zahrnuty všechny úkony potřebné k zajištění ohňostroje, tzn. výběr efektů, pyrotechnické výrobky, sestavení ohňostroje, pomocný materiál, doprava, příprava na odpal, vyjednání potřebných povolení na úřadech a majitele pozemku, odpálení odborně způsobilou osobou, úklid a likvidace odpadu.
  • Termín – tento typ ohňostrojů vyžaduje individuální přístup a proto jsou konkrétní požadavky probírány osobně (zdarma). Doporučujeme řešit minimálně 2 týdny před plánovanou akcí.

Ohňostrojné práce

Ohňostrojné práceJedná se o ohňostroje určené pro velké akce, jako jsou svatby, firemní večírky, různá výročí obcí či měst, silvestry, pyro show a tak dále.

  • Odpálení – při ohňostrojných pracech je používáno převážně nebo výhradně pyrotechniky kategorie F4 určené pouze pro profesionální použití. Při ohňostrojných pracech je vždy použito hudebního doprovodu nebo je show sestavena sychronizovaně s hudebním doprovodem, který si může zákazník sám určit nebo jsme schopni zajistit originální skladbu pouze pro danou příležitost. Odpálení těchto ohňostrojů je zajišťováno zaměstnanci naší společnosti, kteří jsou k takovémuto odpalu odborně způsobilí.
  • Cena – od cca 15 000 Kč bez DPH / 1 minuta. V ceně je zahrnuto vše potřebné k zajištění ohňostrojných prací, tzn. výběr efektů, pyrotechnické výrobky, sestavení ohňostroje, pomocný materiál, doprava, vyjednání potřebných povolení na úřadech a majitele pozemku, zajištění zdravotního dozoru, zpracování dokumentace o provedení ohňostrojných prací, odpálení odborně způsobilou osobou, úklid a likvidace odpadu.
  • Termín – ohňostrojné práce jsou vždy individuální záležitostí a vyžadují kromě pečlivé přípravy také povolení od Obvodního Báňského úřadu. Proto je nutné počítat s dlouhou dobou na vyřízení a doporučujeme objednávat nejpozději dva měsíce před datem odpalu. Konzultace ohledně ohňostrojných prací jsou prováděny zdarma.

Kolik bude stát ohňostroj?

Výše uvedené cenové hladiny slouží k představě, za jakou cenu se dá jaký ohňostroj zhruba pořídit. Konečné ceny jednotlivých ohňostrojů závisí na dohodě se zákazníkem, se kterým při jednáních nad konkrétní podobou ohňostroje sladíme jeho představu s našimi zkušenostmi. Nikdy však neslevujeme z kvality použitých pyrotechnických výrobků.

Bezpečnost

Jako samozřejmost, při přípravě a realizaci všech našich ohňostrojů nebo ohňostrojných prací, je zajištění bezpečnosti, aby nedošlo k poškození zdraví osob nebo škod na majetku. Pokud by k takové neštastné události přeci jen došlo, je naše společnost pro tyto případy pojištěna.

Hudba

Nemáte ještě na akci zajištěnou hudbu? Dlouhodobě spolupracujeme s DJ Molny, kterého můžeme vřele doporučit. Kromě hudby je možné zajistit i další program.

 

Ukázka ohňostroje za cca 40 000 Kč

Ukázka ohňostroje za cca 40 000 Kč

Ukázka ohňostroje za cca 10 000 Kč

Ukázka ohňostroje za cca 30 000 Kč

Některá videa naší práce si můžete prohlédnout Zde…

Kontaktní formulář