Novinka!

Jako první Vám přinášíme možnost nechat si natočit 3D ohňostroj.

Plánujete pro Vás důležitou akci, ať už se jedná o oslavu narozenin, významné výročí, silvestra, výročí města či obce, kulturní či sportovní akci, kterou chcete zakončit naším ohňostrojem? Nechte si tento okamžik zvěčnit originálně a netradičně.

Společnost M&M Pyro Vám nabízí možnost natočení Vašeho ohňostroje pomocí Dronu, řízeného profesionálním pilotem v té nejvyšší kvalitě, včetně pořízení fotografií. Jak takový 3D ohňostroj vypadá? Podívejte se na naše video.

Svatební Ohňostroje

Ohňostroj na svatbuChystáte na svatbu překvapení pro hosty nebo chcete jen skvělý závěr vaší svatby? Ohňostroj na svatbě je efektní způsob, jak všechny ohromit.


Svatební ohňostroj

Pokud chcete opravdový ohňostroj s mohutným finále, je nezbytné ohňostroj odpálit profesionálním odpalovačem. Rádi také ohňostroj připravíme do vybrané hudby. U větších ohňostrojů nad 10 000 Kč bez DPH / 1 minuta budou efekty přímo sesynchronizované do hudebního doprovodu.

  • Cena – V ceně je zahrnuta příprava, montáž, pyrotechnika, doprava, příprava na místě, zajištění bezpečnosti, vlastní odpálení a úklid po ohňostroji. Vyřídíme za vás také všechna nutná povolení od majitele pozemku a oznámení na úřadě či hasičích. Cena od 7 000 Kč bez DPH / 1 minuta.
  • Termín – doporučujeme objednávat s dostatečným předstihem (podle velikosti minimálně 2 týdny před svatbou).
  • Používané efekty – každý ohňostroj je dělán na míru podle dohody. Používáme výhradně profesionální pyrotechnické výrobky kategorie F3 a F4. Ohňostroj je pak opravdu skvělým a originálním zakončením svatebního dne.
Ukázka ohňostroje za 25 000 Kč

Ukázka ohňostroje za 30 000 Kč

Ukázka ohňostroje za 10 000 Kč

Ukázka ohňostroje za 15 000 Kč

Některá videa naší práce si můžete prohlédnout Zde…


Napsali nám:

Tak včerejší ohňostroj byl naprosto úžasnej!!!! Opravdu moc děkujeme, byli jsme nad míru spokojeni! Krásný den a díky za vytvoření skvělého zážitku pro všechny.

Tereza a John Erik

http://terezainoslo.blogspot.cz/2013/10/svatba-s-velkym-s-by-lukas-konarik.html


Povolení

Pokud si objednáte svatební ohňostroj u naší společnosti, vyřídíme veškerá povolení za vás.

Hudba

Nemáte ještě na svatbu zajištěnou hudbu? Dlouhodobě spolupracujeme s DJ Molny, kterého můžeme vřele doporučit. Kromě hudby je možné zajistit i další program.

Kontaktní formulář